2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten 2025
Beschreibung: Accountancy-diensten voor de gemeente. Een overeenkomst van vier jaar met een mogelijkheid voor een verlenging van twee keer met één jaar.
Interne Kennung: 20240808
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountancy diensten
Beschreibung: Accountancy diensten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging is mogelijk voor twee keer voor een periode van één jaar.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 20240808
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Accountancy diensten
Interne identificatiecode: 1
Opties: