671532-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bewachungsdienste – „OSTRAHA AREÁLU TSK A SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„OSTRAHA AREÁLU TSK A SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY“
BeschreibungObecné vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících v nepřetržité ochraně a dohledu nad budovami, movitým i nemovitým vybavením a zařízením a dalšími věcmi v areálu TSK na ul. Bohumínská 1878/6, Karviná – Nové Město. Rozsah plnění je stanoven pro všechny objekty na uvedené adrese, včetně ochrany dalších movitých věcí a majetku TSK, majetku třetích osob, zaměstnanců TSK, externích spolupracovníků, zajištění chodu vrátnice - evidence vnášených a vynášených věcí, kontrola oprávněnosti vstupů osob, evidence hostů a návštěv a jejich ohlašování, evidence klíčů, poskytování informací návštěvníkům, sledování příchodů a odchodů zaměstnanců, evidence vjezdů a výjezdů vozidel, vyřizování telefonických dotazů a přepojování hovorů v obvyklé i mimo obvyklou pracovní dobu, zajištění nepřetržitého provozu podatelny a ohlašovny poruch, uchovávání a evidence doručených a předaných zásilek a klíčů, další drobné činnosti důležité pro chod – zabezpečení činnosti vrátnice dle denní doby. Předmět veřejné zakázky dále zahrnuje plnění povinností vyplývajících z platné dokumentace požární ochrany jednotlivých objektů a činnost dodavatele při řešení mimořádných situací a vykonávání činností spojených s protipožární prevencí. Součástí plnění je obsluha nízkotlaké plynové kotelny a tlakových nádob. Dodavatel musí disponovat patřičnými osvědčeními. Více ve vzoru smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace. Zajištění ostrahy při aktivitách nad rámec běžného provozu, na kterých participuje ostraha spojená s fyzickou ostrahou majetku a osob. Dodavatel v návrhu smlouvy uvede cenu za 1 hodinu a 1 pracovníka aktivity nad rámec běžného provozu. Tato cena bude uvedena samostatně a nebude součástí hodnocení nabídek. Zadavatel nepřipouští variantní řešení při poskytování služeb, které jsou předmětem plnění. Provozování pultu centralizované ochrany, dohled nad kamerovými systémy. Stávající kamerový systém sestává z 26 ks kamer. Kamerový systém bude dodavatelem (poskytovatelem služby) doplněn o 6 kamer na minimální celkový počet 32 kamer. Zadavatel požaduje rozšíření stávajícího kamerového systému o kamery pro monitorování venkovního prostoru čerpací stanice, dílny VO, plotové čísti u veřejných garáží a venkovního prostoru skladu u čerpací stanice a dodávku a instalaci poplachového zabezpečovacího a tísňového systému do budovy sběrného dvoru a budovy VO s napojením na dohledové a přijímací a poplachové centrum, kde bude zajištěno monitorování, vyhodnocení a koordinace kontroly objektu pracovníkem ostrahy, výjezdovou skupinou po vzniku alarmových stavů. Zajištění služeb spočívajících v nepřetržité ochraně a dohledu nad budovami, movitým i nemovitým vybavením a zařízením a dalšími věcmi v areálu TSK na ul. Bohumínská 1878/6, Karviná – Nové Město bude realizován nepřetržitě 2 osobami na ranních směnách, 1 osobou na nočních směnách s podporou dojezdové hlídky a vzdáleného centrálního pultu s výjimkou pátku a soboty, kdy budou na směně 2 osoby. Více v podrobnostech vzoru smlouvy, která je nedílnou součástí zadávací dokumentace.
Interne KennungP25V00000254
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensdruh veřejné zakázky dle § 14 ZZVZ: služby druh zadávacího řízení: zjednodušený režim dle § 129 ZZVZ zadávání veřejných zakázek na sociální a jiné zvláštní služby uvedené v příloze č. 4 k ZZVZ – vyhledávací a bezpečnostní služby
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy uzavřená smlouva o poskytnutí služeb s vybraným dodavatelem bude ukončena: a) odstoupením od smlouvy z některého z následujících důvodů: - poskytovatel hrubým způsobem porušil své povinnosti vyplývající ze smlouvy; - poskytovatel trvale neplní řádně své povinnosti vyplývající ze smlouvy; - poskytovatel jedná v rozporu s jakýmkoliv závazným právním předpisem; - bezpečnostní pracovník podílející se na plnění dle smlouvy není odměňován dle smluvních ujednání a podmínek stanovených v zadávací dokumentaci; - odstoupení od smlouvy z důvodů opakovaných nedostatků ve výkonu ostrahy ze strany bezpečnostních pracovníků; - odstoupení od smlouvy nezdaří-li se zadavateli z důvodů spočívajících na straně poskytovatele nebo jeho poddodavatele opakovaně ověřit, zda jsou bezpečnostní pracovníci vykonávající u zadavatele (objednatele) ostrahu odměňováni v souladu se smluvními podmínkami; - odstoupení od smlouvy z důvodu, že je na majetek poskytovatele vedeno insolvenční řízení nebo byl insolvenční návrh zamítnut pro nedostatek majetku poskytovatele, dle zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení, ve znění pozdějších předpisů, nebo pokud poskytovatel vstoupí do likvidace). b) odstoupením od smlouvy z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ. Nastane-li některý z případů odstoupení od smlouvy popsaných výše, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s novým dodavatelem za podmínek uvedených níže. Předpokladem pro uzavření smlouvy s novým dodavatelem je souhlas nového dodavatele s uzavřením smlouvy a posouzení nabídky nového dodavatele s ohledem na její ekonomickou výhodnost. S novým dodavatelem bude uzavřena smlouva za podmínek dle jeho nabídky předložené v zadávacím řízení. Předmět plnění bude shodný s plněním vymezeným v zadávacím řízení. Rozsah předmětu plnění bude snížen o již provedené plnění původním dodavatelem, resp. ve smlouvě s novým dodavatelem bude upravena doba plnění tak, aby plnění novým dodavatelem plynule navázalo na plnění původního dodavatele a bylo ukončeno ve stejné době jako bylo sjednáno s původním dodavatelem. V případě odstoupení od smlouvy s původním dodavatelem z důvodů viz výše, je zadavatel oprávněn vyzvat k uzavření smlouvy dalšího účastníka v pořadí dle hodnocení nabídek v tomto zadávacím řízení. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v původním zadávacím řízení. Zadavatel však provede posouzení splnění podmínek účasti, pokud tak neučinil v zadávacím řízení s ohledem na § 39 odst. 4 ZZVZ a posoudí, zda u tohoto účastníka nejsou naplněny povinné důvody pro vyloučení vybraného dodavatele dle § 48 ZZVZ (dále jen „důvody, pro které by nebylo možno uzavřít smlouvu s druhým účastníkem v pořadí“). Pokud účastník, který se umístil druhý v pořadí, nesouhlasí s uzavřením smlouvy za podmínek dle jeho nabídky nebo jsou naplněny důvody, pro které by nebylo možno uzavřít smlouvu s druhým účastníkem v pořadí v původním zadávacím řízení, může zadavatel oslovit dodavatele, který se umístil jako další v pořadí. Účastník, s nímž má být uzavřena smlouva je povinen též splnit podmínky uzavření smlouvy dle § 122 ZZVZ.