See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu informatycznego” w tym w ramach umowy o dofinansowanie DOI/FM/SIS/9/305/388/2023 dotacja na realizację programu inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i doposażenie UCP im. M. Konopnickiej oraz POOD” w SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa sprzętu informatycznego” w tym w ramach umowy o dofinansowanie DOI/FM/SIS/9/305/388/2023 dotacja na realizację programu inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i doposażenie UCP im. M. Konopnickiej oraz POOD” w SP ZOZ CSK UM w Łodzi. 2. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostaw, zawarte są w szczególności w załączniku Nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu informatycznego, oprogramowania, w szczególności: 2.1. Część Nr 1 - Zestaw Multimedialny Biurowy Kolor - Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe, niszczarki monitory, komputery Kod CPV: 30213300-8 – Komputer biurkowy, 30231310-3 – Wyświetlacze płaskie, 42962000-7 – Urządzenia drukujące i graficzne, 30191400-8 - Niszczarki, 30232000-4 Sprzęt peryferyjny, 2.2. Część Nr 2 - Zestaw Multimedialny Biurowy Mono - Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne Kod CPV: 30232000-4 Sprzęt peryferyjny 2.3. Część Nr 3 – Zestaw Multimedialny Skanujący - Czytnik kodów kreskowych Kod CPV: 30216130-6: Czytniki kodu kreskowego 2.4. Część Nr 4 - Zestaw Multimedialny Mobilny Tablet - tablety Kod CPV: 30237450-8 Tablety graficzne 2.5. Część Nr 5 - Zestaw Multimedialny Mobilny Laptop - laptopy Kod CPV: 30213300-8 – Komputer biurkowy, 30231310-3 – Wyświetlacze płaskie, 30213100-6 Komputery przenośne 2.6. Część Nr 6 - Zestaw Telefony VOIP stacjonarne – telefony VOIP stacjonarne Kod CPV: CPV: 32550000-3 - Sprzęt telefoniczny 2.7. Część Nr 7 – Wyświetlacze – wyświetlacz 65 cali i 75 cali Kod CPV: 30231310-3 – Wyświetlacze płaskie 2.8. Część Nr 8 – Laptop Medyczny Kod CPV: 30213100-6 Komputery przenośne 2.9. Część Nr 9 – Półka rozszerzająca serwera NAS wraz z dyskami Kod CPV: 30234100 - Dyski 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, oprogramowania. Dostarczony sprzęt informatyczny, oprogramowanie musi być objęte co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, oprogramowania w załączniku Nr 2 do SWZ. 3. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 2 do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 6. UWAGA: Ilekroć w dokumentacji, wskazano markę lub pochodzenie produktu lub urządzenia, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo „lub równoważne”, tzn. że wbudowane materiały, urządzenia itp. będą posiadały (charakteryzowały się) wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w niniejszej dokumentacji, dla danej pozycji. 7. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów – określonych dla danej pozycji przedmiotu zamówienia, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń, wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy. 2.4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 9 części, Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia
Interne Kennung: ZP/38/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30191400 Reißwölfe, 30232000 Peripheriegeräte, 30216130 Strichcodeleser, 30237450 Grafiktabletts, 32550000 Fernsprechausrüstung, 32550000 Fernsprechausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1- „Dostawa sprzętu informatycznego” w tym w ramach umowy o dofinansowanie DOI/FM/SIS/9/305/388/2023 dotacja na realizację programu inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i doposażenie UCP im. M. Konopnickiej oraz POOD” w SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30191400 Reißwölfe, 30232000 Peripheriegeräte, 30216130 Strichcodeleser, 30237450 Grafiktabletts, 32550000 Fernsprechausrüstung, 30234100 Magnetplatten
Los: LOT-0002
Titel: 2 - „Dostawa sprzętu informatycznego” w tym w ramach umowy o dofinansowanie DOI/FM/SIS/9/305/388/2023 dotacja na realizację programu inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i doposażenie UCP im. M. Konopnickiej oraz POOD” w SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 - „Dostawa sprzętu informatycznego” w tym w ramach umowy o dofinansowanie DOI/FM/SIS/9/305/388/2023 dotacja na realizację programu inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i doposażenie UCP im. M. Konopnickiej oraz POOD” w SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 - „Dostawa sprzętu informatycznego” w tym w ramach umowy o dofinansowanie DOI/FM/SIS/9/305/388/2023 dotacja na realizację programu inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i doposażenie UCP im. M. Konopnickiej oraz POOD” w SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 - „Dostawa sprzętu informatycznego” w tym w ramach umowy o dofinansowanie DOI/FM/SIS/9/305/388/2023 dotacja na realizację programu inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i doposażenie UCP im. M. Konopnickiej oraz POOD” w SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 - „Dostawa sprzętu informatycznego” w tym w ramach umowy o dofinansowanie DOI/FM/SIS/9/305/388/2023 dotacja na realizację programu inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i doposażenie UCP im. M. Konopnickiej oraz POOD” w SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 - „Dostawa sprzętu informatycznego” w tym w ramach umowy o dofinansowanie DOI/FM/SIS/9/305/388/2023 dotacja na realizację programu inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i doposażenie UCP im. M. Konopnickiej oraz POOD” w SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 - „Dostawa sprzętu informatycznego” w tym w ramach umowy o dofinansowanie DOI/FM/SIS/9/305/388/2023 dotacja na realizację programu inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i doposażenie UCP im. M. Konopnickiej oraz POOD” w SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 - „Dostawa sprzętu informatycznego” w tym w ramach umowy o dofinansowanie DOI/FM/SIS/9/305/388/2023 dotacja na realizację programu inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i doposażenie UCP im. M. Konopnickiej oraz POOD” w SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Interne Kennung: 9
671532-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/38/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: nd
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
Additional classification (cpv): 30231310 Flat panel displays, 42962000 Printing and graphics equipment, 30191400 Shredders, 30232000 Peripheral equipment, 30216130 Barcode readers, 30237450 Graphics tablets, 32550000 Telephone equipment, 32550000 Telephone equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 30231310 Flat panel displays, 42962000 Printing and graphics equipment, 30191400 Shredders, 30232000 Peripheral equipment, 30216130 Barcode readers, 30237450 Graphics tablets, 32550000 Telephone equipment, 30234100 Magnetic disk
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9