See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/14 Vojtěšice - Mladkov
Beschreibung: Oprava silnice s úpravami odvodnění, autobusových zastávek a přechodů pro chodce, vyžaduje úpravu zdí, mostů, obnova vozovky, záchytných zařízení. Součástí budou i vyvolané přeložky inženýrských sítí. Na silnici je absence odvodnění pláně, podloží z namrzavých zemin, nevyhovující konstrukce vozovky s četnými poruchami, zejména síťový rozpad, vysprávky, deformace vozovky. Nevyhovující stav odvodnění vč. propustků, zdí a vysokých skalních svahů.
Interne Kennung: 09EU-005080
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001