2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dynamický nákupní systém – Elektronické a IT vybavení kanceláří“
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je elektronické a IT vybavení kanceláří (vyjma počítačů, notebooků, tabletů, monitorů) a to zejména: kancelářské tiskárny, kancelářské skartovače, tonery do tiskáren, kancelářské popisovací štítkovače a pásky do nich, média pro ukládání dat (např. USB Flash disky, paměťové karty, externí a pevné disky), fotoaparáty, záložní zdroje, zařízení pro síťové připojení a propojení, laminátory a další obdobné spotřebiče, včetně balení, dopravy na místo plnění, času stráveného na cestě, vynesení a případně dalších souvisejících služeb (např. základní instalace či uvedení do provozu, pokud bude požadováno v konkrétní dílčí zakázce).
Interne Kennung: VZ00345
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení dynamického nákupního systému.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232130 Farbgrafikdrucker, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte, 72910000 Computer-Backup-Dienste, 30191400 Reißwölfe, 30232110 Laserdrucker, 30232120 Nadeldrucker, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 30170000 Etikettmaschinen, 30175000 Beschriftungsgeräte, 30234000 Speichermedien, 30237132 USB-Schnittstellen (Universal Serial Bus), 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 38651000 Fotokameras
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je elektronické a IT vybavení kanceláří (vyjma počítačů, notebooků, tabletů, monitorů) a to zejména: • kancelářské tiskárny, kancelářské skartovače, tonery do tiskáren, kancelářské popisovací štítkovače a pásky do nich, média pro ukládání dat (např. USB Flash disky, paměťové karty, externí a pevné disky), fotoaparáty, záložní zdroje, zařízení pro síťové připojení a propojení, laminátory a další obdobné spotřebiče, včetně balení, dopravy na místo plnění, času stráveného na cestě, vynesení a případně dalších souvisejících služeb (např. základní instalace či uvedení do provozu, pokud bude požadováno v konkrétní dílčí zakázce).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte, 72910000 Computer-Backup-Dienste, 30191400 Reißwölfe, 30232110 Laserdrucker, 30232120 Nadeldrucker, 30232130 Farbgrafikdrucker, 38651000 Fotokameras, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 30170000 Etikettmaschinen, 30175000 Beschriftungsgeräte, 30234000 Speichermedien, 30237132 USB-Schnittstellen (Universal Serial Bus)