See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Kwilcz oraz odbieranie, zagospodarowanie odpadów i obsługa PSZOK w Kwilczu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w okresie od 1.07.2024r do 30.09.2024 r. polegających na: 2. odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zmieszanych oraz odpadów komunalnych zbieranych selektywnie z nieruchomości zamieszkałych, 3. dostarczanie właścicielom nieruchomości zamieszkałych worków do selektywnego zbierania odpadów oraz harmonogramów odbioru odpadów komunalnych, 4. odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zebranych selektywnie od mieszkańców gminy Kwilcz zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych określonych w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kwilcz, 5. dostarczenie właścicielom nieruchomości zamieszkałych harmonogramu odbioru odpadów. 6. Obsługa PSZOK ( zgodnie z regulaminem PSZOK).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w okresie od 1.07.2024r do 30.09.2024 r. polegających na: 2. odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zmieszanych oraz odpadów komunalnych zbieranych selektywnie z nieruchomości zamieszkałych, 3. dostarczanie właścicielom nieruchomości zamieszkałych worków do selektywnego zbierania odpadów oraz harmonogramów odbioru odpadów komunalnych, 4. odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zebranych selektywnie od mieszkańców gminy Kwilcz zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych określonych w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kwilcz, 5. dostarczenie właścicielom nieruchomości zamieszkałych harmonogramu odbioru odpadów. 6. Obsługa PSZOK ( zgodnie z regulaminem PSZOK).
Menge: 488 Tonnen