671642-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup wstrzykiwacza do tomografu komputerowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wstrzykiwacza do tomografu komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pod nazwą: Zakup wstrzykiwacza do tomografu komputerowego, których szczegółowy opis znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 74/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 1 Dostawa wstrzykiwacza do tomografu komputerowego
Beschreibung: Dostawa wstrzykiwacza do tomografu komputerowego, szczegółowy opis w SWZ
Interne Kennung: 1