2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Miasta Międzyrzec Podlaski”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Miasta Międzyrzec Podlaski, w tym również organizacja i obsługa punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych zlokalizowanych na terenie Miasta oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z rodzinnych ogrodów działkowych położonych na terenie Miasta Międzyrzec Podlaski. Realizacja przedmiotu zamówienia musi się odbywać w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SR-XI.271.11.2023