Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan tweemaal met één (1) jaar worden verlengd.
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Opties:
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land