671660-2025 - Planung
Tschechien – Holzgewinnung – Těžba harvestorovou technologií a související činnosti včetně likvidace klestu 2026/27
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Těžba harvestorovou technologií a související činnosti včetně likvidace klestu 2026/27
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je řádné poskytování služeb, spočívajících v těžebních pracích, ve zpracování nahodilých těžeb, v provedení výchovných zásahů, včetně sortimentace, přibližování a vyvážení dříví na odvozní místo. Provádění těžebních prací harvestorovou technologií v mýtních a předmýtních porostech na vyznačených plochách jednotlivých lesnických úseků Objednatele. Jedná se o komplexní výrobu dříví na OM. Dříví bude roztříděno a uloženo do měřitelných hrání o stejné výšce dle požadavků Objednatele. Součástí výroby je vyvezení a zpracování nebo jiná likvidace klestu.
Interne Kennung: ZN/48/EKÚ/25
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen