2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie koncepcji programowej budowy trasy rowerowej Blue Valley w województwie mazowieckim, regionie mazowieckim regionalnym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji programowej trasy rowerowej Blue Valley, pełniącej jednocześnie funkcję tras EuroVelo 2 (od granicy województwa kujawsko-pomorskiego do zachodniej granicy regionu NUTS 2 warszawskiego stołecznego) i EuroVelo 11 (od południowej granicy regionu NUTS warszawskiego stołecznego do granic województw lubelskiego i świętokrzyskiego), prowadzonej wałami Wisły, jak też w oparciu o istniejącą sieć dróg publicznych i, w uzasadnionych przypadkach, dróg wewnętrznych (łącznie ok. 170 km).
Interne Kennung: WAW-PS.26.1.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71354000 Kartografiedienste, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji programowej trasy rowerowej Blue Valley, pełniącej jednocześnie funkcję tras EuroVelo 2 (od granicy województwa kujawsko-pomorskiego do zachodniej granicy regionu NUTS 2 warszawskiego stołecznego) i EuroVelo 11 (od południowej granicy regionu NUTS warszawskiego stołecznego do granic województw lubelskiego i świętokrzyskiego), prowadzonej wałami Wisły, jak też w oparciu o istniejącą sieć dróg publicznych i, w uzasadnionych przypadkach, dróg wewnętrznych (łącznie ok. 170 km)