See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa usług telekomunikacyjnych polegających na zestawieniu, uruchomieniu i udostępnieniu, przez całą dobę (24 godz.), symetrycznych łączy telekomunikacyjnych Ethernet L2 na potrzeby jednostek organizacyjnych Policji woj. lubuskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa usług telekomunikacyjnych polegających na zestawieniu, uruchomieniu i udostępnieniu przez całą dobę (24 godz.), symetrycznych łączy telekomunikacyjnych Ethernet L2 na potrzeby jednostek organizacyjnych Policji woj. lubuskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis relacji, przepływności i parametry łączy, normy i zalecenia oraz miejsce realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ – OPZ. 3. Kod CPV główny: 64214400-3 Wynajem kablowych łączy telefonicznych, kod CPV dodatkowy: 64216110-7 - Elektroniczne usługi elektronicznej wymiany danych 4. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy – załącznik nr 7 do SWZ. 5. Wszystkie wskazane w opisie przedmiotu zamówienia znaki towarowe, nazwy handlowe produktów należy rozumieć jako określenie wymaganych norm i standardów jakościowych dla danego produktu. Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia jest mowa o odniesieniu do norm o materiałach, wyrobach lub sprzęcie z podaniem znaków towarowych, patentów, nazw własnych lub pochodzenia, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Oznaczenia i nazwy własne materiałów i produktów służą wyłącznie do opisania minimalnych parametrów technicznych, standardów jakościowych, które powinny spełniać te produkty. Za sprzęt/produkty równoważne przyjmuje się sprzęt/produkty spełniające wszystkie minimalne wymagania określone przez Zamawiającego w OPZ. 6. Wykonawca musi zaoferować i zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami SWZ i jej załączników.
Vorherige Bekanntmachung: 541805-2025
Interne Kennung: ZP-25/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214400 Vermietung von Kommunikations-Bodenleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64216110 Elektronische Datenaustauschdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 pn. „Zestawienie, uruchomienie i udostępnienie łączy telekomunikacyjnych Ethernet L2 dla węzła KWP Gorzów Wielkopolski”.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ – OPZ (wspólny dla obu części).
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 pn. „Zestawienie, uruchomienie i udostępnienie łączy telekomunikacyjnych Ethernet L2 dla węzła KMP Zielona Góra”.
Interne Kennung: część nr 2