See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rok 2026 z zakresu białek rekombinowanych i peptydów.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rok 2026 z zakresu białek rekombinowanych i peptydów - 3 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: WR.2610.16.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rok 2026 z zakresu białek rekombinowanych i peptydów
Interne Kennung: WR.2610.10.2026