2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lintrack
Beschreibung: LINTRACK is een zogenaamde Accelerated Pavement Testing (APT) faciliteit, ontwikkeld om versneld op werkelijke grootte verkeersbelasting op wegconstructies aan te brengen. Daarmee kun je zien of de constructies of nieuwe materialen echt voldoen. Het is de “missing link” tussen laboratoriumproeven en toepassing in de weg en wordt gebruikt om theorieën of ontwerpmethoden te valideren en bij grote innovaties (materialen, constructies of ontwerpmethoden die sterk afwijken van het bestaande) om te zien of er onverwachte schademechanismen optreden bij “praktijkcondities”, een stap die beheerders vaak nodig hebben om iets echt nieuws toe te laten op hun druk bereden wegen. In 2017 is de Lintrack ontmantel in afwachting van herbouw op een nieuwe locatie. Eind 2024 is besloten de Lintrack opnieuw op te bouwen. De Lintrack dient hiervoor weer uit de opslag te worden gehaald en opnieuw in Delft - na forse modificatie, o.a vanwege aanvullende eisen op het gebied van geluid en trillingen - te worden opgebouwd. Hiervoor dient ook het ontwerp te worden herzien. Inventarisatie laat zien dat een aantal onderdelen die zijn opgeslagen (buitenopslag) ondertussen niet meer bruikbaar of moeten gereviseerd worden. TU Delft beschikt niet over tekeningen en schema’s van de Lintrack, beschikt niet over informatie over de aanpassingen in 2017 en duidelijk beeld van de huidige staat van de Lintrack. Machworx bezit deze informatie, kennis en heeft de Lintrack op zijn terrein staan.
Interne Kennung: 11542
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 45255400 Fertigungsarbeiten, 48620000 Betriebssysteme, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen, 50532100 Reparatur und Wartung von Elektromotoren, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000