671777-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Netzverkabelung – Rámcová smlouva na dodávku rozvodů strukturované kabeláže
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová smlouva na dodávku rozvodů strukturované kabeláže
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je opakované poskytování dodávek pasivních prvků strukturované kabeláže, související technologie, materiálů a příslušenství, včetně montážních a drobných stavebních prací, demontáže starých rozvodů, certifikačního měření a zajištění systémové záruky výrobce. Bližší informace k předmětu plnění jsou u vedeny v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne KennungOŘN-51/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32421000 Netzverkabelung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz ZD