See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia medycznego: Projekt współfinansowany w ramach Programu „Rozbudowa oraz doposażenie infrastruktury Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w celu poprawy dostępności oraz jakości opieki onkologicznej”: Zad.1- Zad.12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyposażenia medycznego: Projekt współfinansowany w ramach Programu „Rozbudowa oraz doposażenie infrastruktury Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w celu poprawy dostępności oraz jakości opieki onkologicznej”: Zad. 1 – Ultrasonograf dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zad. 2 – Łóżko z wagą dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zad. 3 – Analizator parametrów krytycznych dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zad. 4 – Defibrylator dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zad. 5 – Elektrokardiograf dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zad. 6 – Rejestrator holterowski EKG dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zad. 7 – Waga kolumnowa dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zad. 8 – Waga krzesełkowa dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zad. 9 – Wózek inwalidzki dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zad. 10 – Termometr elektroniczny dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zad. 11 – Aparat do pomiaru ciśnienia dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zad. 12 – Pulsoksymetr dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 12. Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 12 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki nr 2b, 4a, 4b i 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 64217-2025
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Publikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego w zakresie określonym w art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33112200 Ultraschallanlage, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33182100 Defibrillator, 33192120 Krankenhausbetten, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 38412000 Thermometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad. 1 – Ultrasonograf dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Beschreibung: 3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych ( j.t. Dz. U. z 2024r., poz. 1620 z późn. zm.), 3) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; W przypadku, gdyby oferowany wyrób medyczny nie wymagał zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na własny koszt i we własnym zakresie wszelkich czynności niezbędnych do wypełnienia wszystkich wymogów prawa związanych z wprowadzeniem wyrobu do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonawca zobowiązany jest wykonać takie czynności w terminach wynikających z obowiązujących przepisów oraz dostarczyć Zamawiającemu w tych terminach stosowne dokumenty potwierdzające wykonanie takich czynności. 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowie. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 13. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: W odniesieniu do zadania nr 1 KRYTERIUM CENA waga: 60 % KRYTERIUM GWARANCJA NA WYPOSAŻENIE MEDYCZNE waga 10% KRYTERIUM JAKOŚĆ waga: 30 % W odniesieniu do zadania nr 2-12 KRYTERIUM CENA waga: 60 % KRYTERIUM GWARANCJA NA WYPOSAŻENIE MEDYCZNE waga 20% KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZĄSTKOWEGO waga: 20 %
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 1
Los: LOT-0002
Titel: Zad. 2 – Łóżko z wagą dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 2
Los: LOT-0003
Titel: Zad. 3 – Analizator parametrów krytycznych dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 3
Los: LOT-0004
Titel: Zad. 4 – Defibrylator dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 4
Los: LOT-0005
Titel: Zad. 5 – Elektrokardiograf dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 5
Los: LOT-0006
Titel: Zad. 6 – Rejestrator holterowski EKG dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 6
Los: LOT-0007
Titel: Zad. 7 – Waga kolumnowa dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 7
Los: LOT-0008
Titel: Zad. 8 – Waga krzesełkowa dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 8
Los: LOT-0009
Titel: Zad. 9 – Wózek inwalidzki dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 9
Los: LOT-0010
Titel: Zad. 10 – Termometr elektroniczny dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 10
Los: LOT-0011
Titel: Zad. 11 – Aparat do pomiaru ciśnienia dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 11
Los: LOT-0012
Titel: Zad. 12 – Pulsoksymetr dla Oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Angiologii
Interne Kennung: DZ.3321.226.2025 zad. 12