2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego dla potrzeb komunikacji miejskiej w Tczewie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przewóz osób w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych przebiegających przez obszar Gminy Miejskiej Tczew i gmin sąsiadujących, z którymi Gmina Miejska Tczew zawarła stosowne porozumienia międzygminne w zakresie organizacji lokalnego transportu zbiorowego. Planowana roczna liczba wozokilometrów wynosi 1 450 000 km. Przewidywana data rozpoczęcia świadczenia usługi – 1 kwietnia 2026 r. Przewidywany okres obowiązywania umowy – 2 lat. Przewidywany tryb udzielenia zamówienia - przetarg nieograniczony art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)