671813-2025 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeuge für Abfall – DOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH O DMC POWYŻEJ 3,5 TONY - WYWROTEK Z HDS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH O DMC POWYŻEJ 3,5 TONY - WYWROTEK Z HDS
BeschreibungDOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH O DMC POWYŻEJ 3,5 TONY: - Zadanie nr 1: WYWROTKI Z HDS – POJAZD NR 1 - Zadanie nr 2: WYWROTKI Z HDS – POJAZD NR 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz załączone do niej dokumenty, w szczególności: istotne projektowane postanowienia umów, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungMPO/ZP-PN/10/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001
TitelDOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH O DMC POWYŻEJ 3,5 TONY - WYWROTKI Z HDS - POJAZD NR 1 - Zadanie nr 1
BeschreibungZadanie nr 1 - DOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH O DMC POWYŻEJ 3,5 TONY - WYWROTKI Z HDS – POJAZD NR 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz załączone do niej dokumenty, w szczególności: istotne projektowane postanowienia umów, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
LosLOT-0002
TitelDOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH O DMC POWYŻEJ 3,5 TONY - WYWROTEK Z HDS - POJAZD NR 2 - Zadanie nr 2
BeschreibungZadanie nr 2 - DOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWYCH POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH O DMC POWYŻEJ 3,5 TONY - WYWROTEK Z HDS – POJAZD NR 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz załączone do niej dokumenty, w szczególności: istotne projektowane postanowienia umów, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.