2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lesmethoden en Kantoorartikelen - Wonderwijs
Beschreibung: De Opdracht betreft het adviseren over en leveren van Lesmethoden, Licenties, Leerpakket, Kantoorartikelen en creativiteitsmateriaal en Ontwikkelings- en spelmateriaal aan de locaties van stichting Wonderwijs. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Lesmethoden en Kantoorartikelen
Beschreibung: De Opdracht betreft het adviseren over en leveren van Lesmethoden, Licenties, Leerpakket, Kantoorartikelen en creativiteitsmateriaal en Ontwikkelings- en spelmateriaal aan de locaties van stichting Wonderwijs. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: drie (3) maal twaalf (12) maanden