2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky ceninového papíru
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky ceninového papíru. Popis předmětu plnění je dále podrobně vymezen v Návrhu smlouvy a jeho přílohách. Návrh smlouvy je Přílohou č. 1 této ZD.
Interne Kennung: STC/012361/ÚSV/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Smlouva se uzavírá na dobu určitou, a to na dobu 2 let ode dne nabytí její účinnosti, nebo do dosažení jejího finančního limitu dle čl. XIII. odst. 2 Návrhu smlouvy s možností jejího prodloužení v souladu s článkem XIII. odst. 3 Návrhu smlouvy.