2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI Z TERENU GMINY LUTOMIERSK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych, powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Gminy Lutomiersk w okresie: od 01.10.2025 r. – 31.12.2025 r. Zadanie 1 obsługa nieruchomości. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno- wypoczynkowe położonych na terenie gminy wraz z wyposażeniem nieruchomości zamieszkałych w pojemniki do gromadzenia odpadów. System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej. Zadanie 2 - wyposażenie nieruchomości w pojemniki do zbiorki odpadów. Przedmiotem zadania jest wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki do zbiórki odpadów komunalnych (użyczenie pojemników/oddanie do korzystania na czas realizacji przedmiotowego zamówienia bez przeniesienia prawa własności pojemników na Zamawiającego ani na właścicieli nieruchomości). Zamawiający dopuszcza wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki - kosze, na odpady zmieszane i odpady BIO oraz w worki na pozostałe frakcje odbierane selektywnie: papier, metale i tworzywo oraz szkło. Koszt wyposażenia nieruchomości zamieszkałych w kosze lub w worki jest kosztem zadania ponoszonym przez Wykonawcę. Zadanie 3 - obsługa PSZOK Wyposażenie w pojemniki i utrzymywanie we właściwym stanie sanitarnym, higienicznym i technicznym tych pojemników w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przeznaczonym do selektywnej zbiórki frakcji odpadów komunalnych przewidzianych do odbioru i zagospodarowania w myśl obowiązującego regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lutomiersk i zgodnie z Regulaminem Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, który będzie utworzony na placu wewnętrznym na terenie nieruchomości pod adresem Szydłów 105a gm. Lutomiersk. Zadanie 4 obsługa zbiórki odpadów wielkogabarytowych. Objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Lutomiersk, bez odpadów powstałych w związku z prowadzoną działalnością przez podmioty gospodarcze. Zadanie 5 Wyposażenie w pojemniki, odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych, zebranych podczas sprzątania przystanków oraz gminnych terenów i obiektów użyteczności publicznej realizowanego przez służby komunalne Gminy Lutomiersk.
Vorherige Bekanntmachung: 608988-2025
Interne Kennung: RIiR.271.9.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie z wolnej ręki udzielane na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 5) ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 z późn. zm.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 933,6 Tonnen