671885-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Computerausrüstungen – „Zakup sprzętu w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup sprzętu w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
Beschreibung2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na poniższe części:  Część nr 1 – „Dostawa sprzętu informatycznego (E)”  Część nr 2 – „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (F)”  Część nr 3 - „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (B)” 3. zamówienia w zakresie Części 1 -3 jest dofinansowany z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2 - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa 4. Zamówienie obejmuje: 1) Część 1 – Dostawa sprzętu informatycznego (E), w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup przełączników sieciowych Typ A (4 szt.), Typ B (1 szt.) Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Konfiguracji dokona osoba posiadająca wiedzę z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych potwierdzoną dokumentem np. zaświadczenie, certyfikat lub inny wystawiony przez producenta/autoryzowany ośrodek szkoleniowy urządzeń sieciowych. 2) Część 2 – Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (F), w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup urządzeń klasy UTM (2 szt.) Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Konfiguracji dokona osoba posiadająca wiedzę z zakresu konfigurowanych urządzeń UTM, potwierdzoną dokumentem np. zaświadczenie, certyfikat lub inny wystawiony przez producenta/autoryzowany ośrodek szkoleniowy urządzeń sieciowych. 3) Część 3 - „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (B)” w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Wyposażenie serwerowni - zakup serwera z systemem operacyjnym – (2 szt.) b) Wyposażenie serwerowni - zakup macierzy dyskowej (1 szt.) Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ). 7. Zamawiający informuje, że tam, gdzie Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. Zamawiający informuje, że tam, gdzie w SWZ oraz jej załącznikach opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, co mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne opisywanym pod warunkiem, że będą one o nie gorszych właściwościach i jakości. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w swojej ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 8. Zamawiający dopuszcza możliwość składnia ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części zamówienia. Każda oferta będzie oceniana odrębnie dla każdej części zamówienia, dla której została złożona. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 10. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 11. Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej oraz udzielenia zamówień powtarzających się. 12. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) i pkt 8) ustawy. 13. Zamawiający nie wymaga i nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych. 14. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubieganie się o wykonie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy. 15. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95 ustawy. 16. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2) ustawy. IX. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI WRAZ ZE WSKAZANIEM OSÓB UPRAWNIONYCH DO KOMUNIKOWANIA SIĘ Z WYKONAWCAMI ORAZ INFORMACJE O WYMAGANIACH TECHNICZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 2. Komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji (innych niż oferta Wykonawcy), odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. Platformy Zamówień Publicznych ZETOPZP: ttps://pzp.opolelubelskie.pl/, poczty elektronicznej:sekretariat@opolelubelskie.pl, którą należy traktować wyłącznie jako tzw. ,,awaryjną’’, w przypadku problemów technicznych.   3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na Platformie Zamówień Publicznych ZETOPZP. 4. Wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej, zostały opisane w Regulaminie korzystania z platformy zakupowej ZETOPZP w zakładce ,,Pomoc’’. Sposób sporządzenia, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu wydanym na podstawie art. 70 PZP. 5. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia, akceptuje warunki korzystania z platformy zakupowej, tj. ZETOPZP, określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej https://pzp.opolelubelskie.pl/ oraz zobowiązuje się, korzystając z platformy, przestrzegać postanowień Regulaminu korzystania z platformy zakupowej ZETOPZP. 6. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem poczty elektronicznej/platformy zakupowej* wynosi 100 MB. c.d w SWZ
Vorherige Bekanntmachung430548-2025
Interne KennungIPR.271.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48823000 Dateiverwalter, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48422000 Softwarepaketreihen, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – „Dostawa sprzętu informatycznego (E)”
Beschreibung4. Zamówienie obejmuje: 1) Część 1 – Dostawa sprzętu informatycznego (E), w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup przełączników sieciowych Typ A (4 szt.), Typ B (1 szt.) Dostawa powyższego sprzętu informatycznego obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Konfiguracji dokona osoba posiadająca wiedzę z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych potwierdzoną dokumentem np. zaświadczenie, certyfikat lub inny wystawiony przez producenta/autoryzowany ośrodek szkoleniowy urządzeń sieciowych. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (F)”
Beschreibung4. Zamówienie obejmuje: 2) Część 2 – Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (F), w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Zakup urządzeń klasy UTM (2 szt.) Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Konfiguracji dokona osoba posiadająca wiedzę z zakresu konfigurowanych urządzeń UTM, potwierdzoną dokumentem np. zaświadczenie, certyfikat lub inny wystawiony przez producenta/autoryzowany ośrodek szkoleniowy urządzeń sieciowych. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48422000 Softwarepaketreihen
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (B)”
Beschreibung4. Zamówienie obejmuje: 3) Część 3 - „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego (B)” w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: a) Wyposażenie serwerowni - zakup serwera z systemem operacyjnym – (2 szt.) b) Wyposażenie serwerowni - zakup macierzy dyskowej (1 szt.) Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48422000 Softwarepaketreihen, 48823000 Dateiverwalter, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme