2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zagospodarowanie wód opadowych na terenie Parku Świętej Trójcy wraz z przebudową infrastruktury technicznej” w ramach zadania: Wody opadowe - Etap II
Beschreibung: 1. W ramach inwestycji planuje się: 1) wykonanie robót budowlanych, zawiadomienie o zakończeniu robót lub uzyskanie pozwolenia na użytkowanie (jeżeli wymagane) i oddanie do użytkowania zadania lub skuteczne zawiadomienie o zakończeniu budowy a) Branża budowlana: • rozbiórkę wszystkich elementów ścieżek, obrzeży ścieżek, małej architektury i ogrodzenia placu zabaw. • przebudowę schodów parkowych w centralnej części parku, • przebudowę ścieżek parkowych z betonowych i ziemnych na ścieżki o nawierzchni z ekokostki betonowej przepuszczalnej dla wody, • budowę nowej ścieżki mineralnej • nasadzenia nowej zieleni ozdobnej wspierającej bioróżnorodność w terenach miejskich o pochodzeniu rodzimym, • pielęgnację istniejącego drzewostanu. • montaż nowej małej architektury parkowej w tym: - ławki parkowe z oparciem i podłokietnikami - 46 szt. - siedzisko a’la leżak – 2szt., - leżaki parkowe z podłokietnikiem - 14 szt., - ławki parkowe wieloosobowe - 2szt. - kosze z daszkiem do segregacji odpadów, poj. 3x 61l, - 15 szt., - tablice informacyjne o różnych wymiarach zgodnych z dokumentacją – 5 szt., - stojaki na rowery - 5 szt., - ogrodzenie placu zabaw (stal cynkowana, malowana proszkowo) h=90 cm, ok. 75mb - ogrodzenie strefy przyrodniczej (stal cynkowana, malowana proszkowo) h=45-50 cm, ok 170mb, ok.114 słupków - kosze do koszykówki w miejscu ist. boiska – 2szt. wraz z czyszczeniem boiska i naprawą ubytków - tabliczki dendrologiczne z opisem wybranych gatunków drzew, krzewów i bylin – 100 szt., b) Branża sanitarna: • budowę przyłącza wodociągowego wraz z studnią wodomierzową oraz instalacje wodociągową - włączenie przyłącza należy wykonać do wodociągu, który będzie ulegał przebudowie wykonywanej prze ZWiK zgodnie z zał. nr 2 do SOPZ • wykonanie kurtyn zamgławiających – 4 szt. • wykonanie zdroju ulicznego – 1szt. c) Branża elektryczna: UWAGA: WYKONANIE INSTALACJI OŚWIETLENIA, KANALIZACJI KABLOWEJ ORAZ LINII ZASILAJĄCEJ SZAFĘ LPD DO MONITORINGU WIZYJNEGO W PARKU NIE JEST OBJĘTE PRZEDMIOTOWYM ZAMÓWNIENIEM NIE NALEŻY UWZGLĘDNIAĆ GO W WYCENIE. 2) W związku z uzgodnieniem nr DI-KZ.4125.66.2025.IC z dnia 17 lutego 2025r z Miejskim Konserwatorem Zabytków., zobowiązuje się Wykonawcę do uzyskania pozwolenia Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na przeprowadzenie badań archeologicznych co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem robót budowlanych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ oraz w dokumentach, o których mowa w pkt 3.4. SWZ. 3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową i Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót zawartymi w załączniku nr I.4 do SWZ. 4. Zadanie objęte jest dofinansowaniem w ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki wodami opadowymi na terenie miasta Zielona Góra - Etap II” w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, działanie FENX. 01.02 Adaptacja terenów zurbanizowanych do zmian klimatu. Z uwagi na ograniczenia techniczne pozostała część informacji znajduje się w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: DO-ZP.271.67.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111291 Erschließungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001