2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten 2026 - 2027
Beschreibung: De opdracht betreft het halen, sorteren, transporteren en bezorgen van binnen- en buitenlandse post van de Universiteit Utrecht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Vereenvoudigde procedure voor sociale en andere specifieke diensten (vereenvoudigde SAS-procedure).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0000