671925-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Cielądz w latach 2026-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Cielądz w latach 2026-2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Cielądz, na których zamieszkują mieszkańcy, znajdują się domki letniskowe i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe jedynie przez część roku, oraz z wszystkich miejsc wskazanych przez Zamawiającego przeznaczonych do użytku publicznego, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z obowiązującymi w trakcie realizacji umowy przepisami prawa z zastrzeżeniem, że Wykonawcę obciąża ryzyko zmiany prawa w tym zakresie. Miejsce realizacji zamówienia: Odpady będą odbierana ze wszystkich miejscowości Gminy Cielądz zgodnie z zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Cielądz stanowiącym załącznik nr 12, tj.: Brzozówka, Cielądz, Gortatowice, Grabice, Gułki, Kuczyzna, Komorów, Łaszczyn, Mała Wieś, Mroczkowice, Niemgłowy, Nowa Mała Wieś, Nowy Komorów, Ossowice, Parolice, Sanogoszcz, Sierzchowy, Stolniki, Wisówka, Wylezinek, Zuski. Jako materiał pomocniczy usytuowania nieruchomości na terenie Gminy Cielądz może posłużyć system informacji przestrzennej zamieszczonym na stronie internetowej Urzędu Gminy Cielądz. Zamawiający wymaga od Wykonawcy posiadania na etapie realizacji umowy ubezpieczenia OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.
Interne KennungOr.SO.2714.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Cielądz, na których zamieszkują mieszkańcy, znajdują się domki letniskowe i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe jedynie przez część roku, oraz z wszystkich miejsc wskazanych przez Zamawiającego przeznaczonych do użytku publicznego, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z obowiązującymi w trakcie realizacji umowy przepisami prawa z zastrzeżeniem, że Wykonawcę obciąża ryzyko zmiany prawa w tym zakresie. Miejsce realizacji zamówienia: Odpady będą odbierana ze wszystkich miejscowości Gminy Cielądz zgodnie z zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Cielądz stanowiącym załącznik nr 12, tj.: Brzozówka, Cielądz, Gortatowice, Grabice, Gułki, Kuczyzna, Komorów, Łaszczyn, Mała Wieś, Mroczkowice, Niemgłowy, Nowa Mała Wieś, Nowy Komorów, Ossowice, Parolice, Sanogoszcz, Sierzchowy, Stolniki, Wisówka, Wylezinek, Zuski. Jako materiał pomocniczy usytuowania nieruchomości na terenie Gminy Cielądz może posłużyć system informacji przestrzennej zamieszczonym na stronie internetowej Urzędu Gminy Cielądz.
Interne KennungLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Menge1 Tonne
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji oraz nie przewiduje wznowień