671944-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen – Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na zawarcie umowy ramowej pn. Budowa nowych sieci ciepłowniczych w zakresie średnic do dn250 związanych z podłączeniami nowych odbiorców do sieci na terenie m. Lublin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na zawarcie umowy ramowej pn. Budowa nowych sieci ciepłowniczych w zakresie średnic do dn250 związanych z podłączeniami nowych odbiorców do sieci na terenie m. Lublin
Beschreibung: Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na zawarcie umowy ramowej pn. Budowa nowych sieci ciepłowniczych w zakresie średnic do dn250 związanych z podłączeniami nowych odbiorców do sieci na terenie m. Lublin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Dokumentach zamówienia (Załącznik Nr 3 do SWZ pn. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 328445-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NZ11.35.149/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.