671953-2025 - Ergebnis
Tschechien – Radioisotope – Dodávka nového radionuklidového zářiče do KOP, Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka nového radionuklidového zářiče do KOP, Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy
BeschreibungDodání uzavřeného radionuklidového zářiče 60Co typu UCO (dále jen URZ UCO) o aktivitě 360 TBq +/- 10 %. Součástí plnění je i jeho transport, instalace a provedení příslušných kontrol (dle atomového zákonu 263/2016 Sb. v platném znění), dále také likvidace starého URZ UCO v souladu se Správou úložišť radioaktivních odpadů nebo jeho recyklace a uskladnění.
Interne Kennung843/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90521300 Entsorgung von radioaktiven Abfällen, 90521400 Transport von radioaktiven Abfällen
5. Los
LosLOT-0002