671968-2026 - Ergebnis
Polen – Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia z prawem opcji dodatkowego jednego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje skorzystanie z dostawy 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej w przeciągu 7 dni od dnia podpisania umowy. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a) uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych, c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby doposażenia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno eksploatacyjnej. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia z prawem opcji dodatkowego jednego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje skorzystanie z dostawy 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej w przeciągu 7 dni od dnia podpisania umowy. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a) uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych, c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby doposażenia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji technicznoeksploatacyjnej.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje skorzystanie z dostawy 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej w przeciągu 7 dni od dnia podpisania umowy. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a) uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych, c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby doposażenia. Cena jednostkowa za 1 sztukę średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach prawa opcji będzie odpowiadać cenie 1 sztuki samochodu w ramach zamówienia podstawowego.