671986-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen – Usługi pośrednictwa w rezerwacji miejsc noclegowych na terenie Polski.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi pośrednictwa w rezerwacji miejsc noclegowych na terenie Polski.
Beschreibung: * Przedmiotem zamówienia są Usługi pośrednictwa w rezerwacji miejsc noclegowych na terenie Polski. * Szczegółowy OPZ znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałych załącznikach. * Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części i Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. * Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 Ustawy pzp oraz SWZ. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 Ustawy pzp, przewidującej przeprowadzenie badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. * Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z możliwością prowadzenia negocjacji ani z zastosowaniem aukcji elektronicznej. * Zamawiający prowadzi postępowanie w celu zawarcia umowy ramowej z jednym Wykonawcą, o której mowa w art. 311 – 315 Ustawy pzp. * Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 – 96 Ustawy pzp. * Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 453301-2026
Interne Kennung: BP.27.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi pośrednictwa w rezerwacji miejsc noclegowych na terenie Polski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Usługi pośrednictwa w rezerwacji miejsc noclegowych na terenie Polski. 2. Szczegółowy OPZ znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałych załącznikach. 3. Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części i Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.