See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa, wędlin, drobiu oraz konserw dla jednostek organizacyjnych Służby Więziennej (Zakład Karny w Krzywańcu, Areszt Śledczy w Zielonej Górze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Mięso gulaszowe wieprzowe 920 kg, Mięso mielone wieprzowe 2060 kg, Szynka b/k 150 kg, Schab wieprzowy b/k 150 kg, Kaszanka 3000kg ,Salceson włoski 7100kg,Wątrobianka 6000 kg, Mielonka 6600kg, Kiełbasa mortadela z papryką 11200 kg, Kiełbasa biała parzona 240 kg, Kiełbasa śląska300 kg, Kiełbasa zwyczajna 300 kg, Kiełbasa słoikowa 4600 kg, Kiełbasa szynkowa wieprzowa 500 kg, Parówki z cielęciną 100kg, Parówki drobiowe 5120 kg, Kiełbasa drobiowa 300 kg Kiełbasa szynkowa z indyka 300 kg, Szynka kanapkowa 1000 kg, Kiełbasa żywiecka drobiowa 1000 kg, Szynka z kurczaka 600 kg, Kiełbasa serdelowa 300kg, Boczek wędzony 1000kg, Kiełbasa golonkowa 500kg, Smalec czysty 1500kg, Smarowidło 600 kg, Podgardle wędzone 820kg, Salceson ozorowy ciemny 2500kg Kości wędzone 800kg, Kurczak cały 1000 kg, Filet z piersi kurczaka 200kg, Porcja rosołowa 3850 kg, Mięso mielone drobiowe 300 kg Wątróbka z kurczaka 2250 kg, Ćwiartka z kurczaka 2600 kg, Pasztet drobiowy 300g 4500kg, Konserwa mięsna typu „Turystyczna” 300 g 3100 kg, Pasztet drobiowy 130 g 700 kg.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - mięso
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa w n/w ilościach: Mięso gulaszowe wieprzowe 920 kg, Mięso mielone wieprzowe 2060 kg, Szynka b/k 150 kg, ,Schab wieprzowy b/k 150 kg
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - wędliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa w n/w ilościach: Kaszanka 3000kg ,Salceson włoski 7100kg,Wątrobianka 6000 kg, Mielonka 6600kg, Kiełbasa mortadela z papryką 11200 kg, Kiełbasa biała parzona 240 kg, Kiełbasa śląska300 kg, Kiełbasa zwyczajna 300 kg, Kiełbasa słoikowa 4600 kg, Kiełbasa szynkowa wieprzowa 500 kg, Parówki z cielęciną 100kg, Parówki drobiowe 5120 kg, Kiełbasa drobiowa 300 kg Kiełbasa szynkowa z indyka 300 kg, Szynka kanapkowa 1000 kg, Kiełbasa żywiecka drobiowa 1000 kg, Szynka z kurczaka 600 kg, Kiełbasa serdelowa 300kg, Boczek wędzony 1000kg, Kiełbasa golonkowa 500kg, Smalec czysty 1500kg, Smarowidło 600 kg, Podgardle wędzone 820kg, Salceson ozorowy ciemny 2500kg Kości wędzone 800kg
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - drób
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa w n/w ilościach: Kurczak cały 1000 kg, Filet z piersi kurczaka 200kg, Porcja rosołowa 3850 kg, Mięso mielone drobiowe 300 kg Wątróbka z kurczaka 2250 kg, Ćwiartka z kurczaka 2600 kg
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - konserwy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa w n/w ilościach: Pasztet drobiowy 300g 4500kg, Konserwa mięsna typu „Turystyczna” 300 g 3100 kg, Pasztet drobiowy 130 g 700 kg.
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen