671995-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Cykliczne dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku dla Lubuskiego Centrum Ortopedii w Świebodzinie Sp. z o. o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cykliczne dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku dla Lubuskiego Centrum Ortopedii w Świebodzinie Sp. z o. o.
Beschreibung: Cykliczne dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku dla Lubuskiego Centrum Ortopedii w Świebodzinie Sp. z o. o. w okresie 12 m-cy
Interne Kennung: ZP.PN.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141640 Dränvorrichtungen, 33171110 Anästhesiemasken, 33141420 Operationshandschuhe, 18424300 Einweghandschuhe, 33141119 Kompressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171110 Anästhesiemasken
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet 15 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet 16 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Pakiet 17 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Pakiet 18 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Pakiet 19 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Pakiet 20 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Pakiet 21 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Pakiet 22 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Pakiet 23 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Pakiet 24 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: Pakiet 25 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Pakiet 26 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy załącznik nr 1 do SWZ