2. Verfahren
Verfahren
Titel: České poštovní ceniny a filatelistické tisky
Beschreibung: Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části, a to: Část 1 – České poštovní ceniny a filatelistické tisky - ofset Část 2 – České poštovní ceniny a filatelistické tisky – tisk z hloubky Předmětem veřejné zakázky jsou: Část 1 – zajištění výroby a dodávek českých poštovních známek, ostatních poštovních cenin a filatelistických tisků tištěných standardním, zejména ofsetovým tiskem. Část 2 - zajištění výroby a dodávek českých poštovních známek, ostatních poštovních cenin a filatelistických tisků tištěných tiskem z hloubky, tj. zejména ocelotiskem z plochých desek, případně v kombinaci s dalšími tiskovými technikami.
Vorherige Bekanntmachung: 27795-2024
Interne Kennung: 320220054
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22410000 Briefmarken
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: České poštovní ceniny a filatelistické tisky - ofset
Beschreibung: Část 1 – České poštovní ceniny a filatelistické tisky - ofset Předmětem veřejné zakázky jsou: Část 1 – zajištění výroby a dodávek českých poštovních známek, ostatních poštovních cenin a filatelistických tisků tištěných standardním, zejména ofsetovým tiskem.
Interne Kennung: 320220054_1
Los: LOT-0003
Titel: České poštovní ceniny a filatelistické tisky - tisk z hloubky
Beschreibung: Část 2 – České poštovní ceniny a filatelistické tisky – tisk z hloubky Předmětem veřejné zakázky jsou: Část 2 - zajištění výroby a dodávek českých poštovních známek, ostatních poštovních cenin a filatelistických tisků tištěných tiskem z hloubky, tj. zejména ocelotiskem z plochých desek, případně v kombinaci s dalšími tiskovými technikami.
Interne Kennung: 320220054_2