672056-2023 - Ergebnis
Niederlande – Netzwerke – Europese aanbesteding wifi- en netwerkomgeving
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding wifi- en netwerkomgeving
Beschreibung: Levering De scope van deze aanbesteding bestaat per locatie uit de levering c.q. vervanging van de bestaande wifi- en netwerkomgeving van de Aanbestedende dienst. Inschrijver is verantwoordelijk voor het leveren/vervangen, plaatsen, installeren, configureren, testen en gebruiksklaar opleveren van: • Accesspoints; • Switches; • Authenticatie en beveiliging*: o Firewalls. • Beheer en monitoringtool; • Patchkabels. *Network Access Control Management wordt uitgevoerd de Network Policy Server (NPS) van Aanbestedende dienst. Let op: In Annex wifi- en netwerkomgeving treft Inschrijver een weergave van de gewenste wifi- en netwerkomgeving. Inschrijver levert hardware minimaal die gelijkwaardig zijn aan de deze merken en types (dit is een update van de huidige wifi- en netwerkomgeving) en die voldoen aan de aanvullende eisen in Annex XII Specificaties wifi- en netwerkomgeving. Dienstverlening Voor de instandhouding van de wifi- en netwerkomgeving is Inschrijver verantwoordelijk voor het lev Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogd Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening omtrent wifi- en de netwerkomgeving gedurende een initiële periode van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zes (6) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een jaarlijkse, indicatieve en historische waarde van € 82.000,00 exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering De scope van deze aanbesteding bestaat per locatie uit de levering c.q. vervanging van de bestaande wifi- en netwerkomgeving van de Aanbestedende dienst. Inschrijver is verantwoordelijk voor het leveren/vervangen, plaatsen, installeren, configureren, testen en gebruiksklaar opleveren van: • Accesspoints; • Switches; • Authenticatie en beveiliging*: o Firewalls. • Beheer en monitoringtool; • Patchkabels. *Network Access Control Management wordt uitgevoerd de Network Policy Server (NPS) van Aanbestedende dienst. Let op: In Annex wifi- en netwerkomgeving treft Inschrijver een weergave van de gewenste wifi- en netwerkomgeving. Inschrijver levert hardware minimaal die gelijkwaardig zijn aan de deze merken en types (dit is een update van de huidige wifi- en netwerkomgeving) en die voldoen aan de aanvullende eisen in Annex XII Specificaties wifi- en netwerkomgeving. Dienstverlening Voor de instandhouding van de wifi- en netwerkomgeving is Inschrijver verantwoordelijk voor het leveren van dienstverlening omtrent: • Tweede- en derdelijns beheer van de wifi- en netwerkomgeving*; • Onderhoud; • Training en opleiding beheerders. *Het eerstelijnsbeheer wordt uitgevoerd door de Aanbestedende dienst, waarbij de afdeling ICT het eerste aanspreekpunt is voor gebruikers bij vragen en incidenten betreffende de wifi- en netwerkomgeving. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogd Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening omtrent wifi- en de netwerkomgeving gedurende een initiële periode van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zes (6) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een jaarlijkse, indicatieve en historische waarde van € 82.000,00 exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.