672066-2023 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – Inkoop van werkplekken hardware
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop van werkplekken hardware
Beschreibung: Het voorwerp van de aanbestedingsprocedure is een Overheidsopdracht in de vorm van een vaste Overeenkomst voor de levering van ICT-hardware voor de komende 4 jaar voor BghU Voorzienbaar inkoopvolume: De inschatting over 4 kalenderjaren voor het totale inkoopvolume exclusief BTW, inclusief de initiële bestelling en verwachte nabestellingen bedraagt circa € 650.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: VH2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het voorwerp van de aanbestedingsprocedure is een Overheidsopdracht in de vorm van een vaste Overeenkomst voor de levering van ICT-hardware voor de komende 4 jaar voor BghU Voorzienbaar inkoopvolume: De inschatting over 4 kalenderjaren voor het totale inkoopvolume exclusief BTW, inclusief de initiële bestelling en verwachte nabestellingen bedraagt circa € 650.000,- exclusief BTW
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor deze overheidsopdracht gelden op grond van artikel 2.163c Aw de volgende herzieningsclausules: 1. Verlengingsopties (eenmaal 12 maanden). Zie tevens hoofdstuk 1.4 Aanbestedingsdocument. 2. Toetredende dan wel uittredende deelnemer GR BghU (meer- c.q. minderoptie) De Gemeenschappelijke Regeling Belastingsamenwerking gemeenten en hoogheemraadschap Utrecht (BghU) kent momenteel 9 gemeentelijke deelnemers en 1 waterschap als deelnemer. Het is mogelijk dat in de toekomst, gedurende de looptijd van de overeenkomst, een of meerdere nieuwe deelnemers toetreden dan wel deelnemers uittreden. Gedurende de looptijd van overeenkomst wenst BghU de mogelijkheid te hebben om de overeenkomst hierop aan te kunnen passen.