672097-2025 - Wettbewerb
Polen – Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck – dostawy przez Wykonawcę pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich do AMW Gdynia (zwana dalej AMW) oraz do AOS w Czernicy k. Chojnic (zwana dalej AOS) w roku 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawy przez Wykonawcę pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich do AMW Gdynia (zwana dalej AMW) oraz do AOS w Czernicy k. Chojnic (zwana dalej AOS) w roku 2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę w roku 2026 pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich do Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni i Akademickiego Ośrodka Szkoleniowego w Czernicy k. Chojnic wg Opisu przedmiotu zamówienia wg załącznika nr 1 i 2 w ilościach wg załącznika nr 2 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: art. 138.4, składanie ofert odbyło się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa do AMW Gdynia
BeschreibungDostawa przez Wykonawcę w roku 2026 pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich do Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni: 1 Babka typu "Zebra" dwukolorowa waniliowo-czekoladowa kg 400 2 Bagietka kg 200 3 Bajaderka kg 150 4 Baton Brownie a'75g kg 200 5 Bułka do hamburgerów z sezamem (a' 35 g) kg 100 6 Bułka koktailowa wieloziarnista (a' 35g) kg 200 7 Bułka pszenne Kajzerka (a' 50 g) kg 10 000 8 Bułka tarta kg 2 000 9 Bułki graham (a' 70g) kg 4 000 10 Bułki maślane a' 50 g kg 500 11 Bułki wieloziarniste a' 70g kg 4 000 12 Bułki żytnie a' 70 g kg 2 000 13 Chleb Pitta 70 g kg 100 14 Chleb pszenno-żytni (krojony) zwykły kg 20 000 15 Chleb razowy (krojony) kg 5 000 16 Chleb tostowy kg 1 500 17 Chleb wieloziarnisty (krojony) kg 15 000 18 Ciasto czekoladowe kg 600 19 Ciasto drożdżowe z owocami kg 1 000 20 Drożdżówka z budyniem kg 800 21 Drożdżówka z makiem (a' 100 g) kg 1 000 22 Drożdżówka z marmoladą (a' 100 g) kg 800 23 Drożdżówka z serem (a' 100 g) kg 1 000 24 Drożdżówki z kruszonką (a' 100 g) kg 1 200 25 Ekler 50 g kg 200 26 Jabłecznik kg 1 000 27 Jagodzianka kg 300 28 Kremówka 50 g kg 300 29 Kruche ciasto z owocami i budyniem (maliny, wisnie, borówki) kg 500 30 Makowiec kg 300 31 Mazurek kg 50 32 Mini pączki kg 300 33 Muffinka czekoladowa kg 1 500 34 Omlet 50 g kg 200 35 Pączki (a' 70g) kg 4 000 36 Pączusie serowe kg 300 37 Piernik w polewie kg 600 38 Pizzerka z serem i pieczarkami ok 150 g kg 500 39 Rogale a' 100g kg 500 40 Sernik kg 800 41 Wuzetka (ciasto WZ) kg 400 42 Zapiekanka z pieczarkami kg 500
Optionen
Beschreibung der OptionenOPCJE Zamawiający przewiduje prawo opcji: Maksymalna wartość opcji, o której mowa w umowie, wynosi 25% całkowitej ceny netto określonej w § 4 ust. 1 załączonej Umowy. WZNOWIENIA Zamawiający, po zakończeniu terminu realizacji umowy, przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia polegającego na powtórzeniu tego samego zakresu umowy na kolejne okresy tj. : 1) w zakresie Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni: 12 miesięcy od dnia 1 stycznia 2027 r. albo od dnia 1 stycznia 2027 r. do czasu pełnego wyczerpania wartości zamówienia, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej, na zasadach określonych umowie, pod warunkiem należytego wykonania podstawowego zakresu umowy potwierdzonego protokołami odbioru.
LosLOT-0002
TitelDostawa do AOS w Czernicy k. Chojnic
BeschreibungDostawa przez Wykonawcę w roku 2026 pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich do AOS w Czernicy k. Chojnic: 1 Bułka graham 0,05 kg kg 700 2 Bułka pszenna okrągła 0,05 kg kg 1 200 3 Bułka tarta 1 kg kg 400 4 Bułki maślane a' 50 g kg 500 5 Bułki z ziarnami a' 50 g kg 500 6 Chleb pszenno-żytni (krojony) zwykły kg 2 000 7 Chleb razowy 0,4 kg kg 700 8 Chleb tostowy kg 100 9 Chleb wieloziarnisty 0,4 kg kg 1 000 10 Ciasto czekoladowe kg 150 11 Ciasto drożdżowe z owocami kg 150 12 Ciasto jogurtowe kg 200 13 Drożdżówki małe różne 0,05 kg kg 300 14 Jabłecznik kg 200 15 Makowiec kg 100 16 Pączki 0,07 kg kg 350 17 Pitta 0,07 kg kg 20 18 Pizzerka 0,15 kg kg 100 19 Rogal z makiem kg 300 20 Sernik kg 100 21 Zapiekanka z pieczarkami 0,15 kg kg 100
Beschreibung der OptionenOPCJE Zamawiający przewiduje prawo opcji: Maksymalna wartość opcji, o której mowa w umowie, wynosi 25% całkowitej ceny netto określonej w § 4 ust. 1 niniejszej Umowy. WZNOWIENIA Zamawiający, po zakończeniu terminu realizacji umowy, przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia polegającego na powtórzeniu tego samego zakresu umowy na kolejne okresy tj. : 1) w zakresie Akademickiego Ośrodka Szkoleniowego w Czernicy: 8 miesięcy od dnia 1 marca 2027 r. albo od dnia 1 marca 2027 r. do czasu pełnego wyczerpania wartości zamówienia, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej, na zasadach określonych umowie, pod warunkiem należytego wykonania podstawowego zakresu umowy potwierdzonego protokołami odbioru.