See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek.
Beschreibung: 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części: Część 1 – Zestawy komputerowe (jednostka centralna + monitor); Część 2 – Jednostka centralna komputera; Część 3 – Notebooki; Część 4 – Urządzenia wielofunkcyjne A4; Część 5 – Drukarka atramentowa do zdjęć; Część 6 – Drukarka 3D. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Interne Kennung: 22/PN/IBNZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Zestawy komputerowe (jednostka centralna + monitor)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego i nieużywanego, niepowystawowego sprzętu. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ (specyfikacja techniczna).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Jednostka centralna komputera
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Notebooki
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Urządzenia wielofunkcyjne A4
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Drukarka atramentowa do zdjęć
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Drukarka 3D