672136-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kraftfahrzeuge – Svozové vozidlo odpadu – Technické služby Vlašim, s.r.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvozové vozidlo odpadu – Technické služby Vlašim, s.r.o.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení 1 ks svozového vozidla (tj. podvozku, nástavby, vyklápěče) pro svoz komunálního odpadu. Vozidlo musí být nové, nepoužité a plně funkční. Součástí předmětu veřejné zakázky je i vyzkoušení a uvedení do provozu včetně zaškolení obsluhy a doprava na místo určení, tj. místo realizace uvedené výše.
Interne KennungSvozové vozidlo odpadu – Technické služby Vlašim, s.r.o.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001