672142-2025 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego ,,Pożyczka dla MŚP” w ramach Funduszu Funduszy Województwa Świętokrzyskiego
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego ,,Pożyczka dla MŚP” w ramach Funduszu Funduszy Województwa Świętokrzyskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym „Pożyczka dla MŚP”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Świętokrzyskiego z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy (dalej: „Umowa Operacyjna”). Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka dla MŚP” stanowiącej załącznik nr [2] do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ. cz. V
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Art des AuftragsDienstleistungen