67215-2024 - Ergebnis
Polen – Straßenbauarbeiten – Przebudowy i remont dróg powiatowych na terenie powiatu siemiatyckiego - części 1, 2, 3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowy i remont dróg powiatowych na terenie powiatu siemiatyckiego - części 1, 2, 3
Beschreibung: Przebudowy i remont dróg powiatowych na terenie powiatu siemiatyckiego - części 1, 2, 3. Część 1: Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1698B w miejscowości Czaje Część 2: Przebudowa drogi powiatowej nr 1711B na odcinku Smarklice- Ostrożany Część 3: Remont drogi powiatowej na 1729B na odcinku granica Gminy Siemiatycze– DW nr 692 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach do SWZ
Interne Kennung: PZD1.2610.19.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1698B w miejscowości Czaje
Beschreibung: Przedmiotem zadania jest przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1698B w miejscowości Czaje. Zaplanowano wykonanie nowej nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej, nowej nawierzchni zjazdów oraz wymianę podbudowy pod zjazdami. Odcinek objęty opracowaniem ma długość 0,630 km. W zakres prac wchodzi: ‒ Wykonanie robót ziemnych, ‒ Wykonanie zjazdów z mieszanki mineralno-bitumicznej, ‒ Wyprofilowanie i wzmocnienie istniejącej podbudowy oraz wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-bitumicznej, ‒ Wykonanie oznakowania poziomego i pionowego. Na w/w drodze należy wykonać zjazdy indywidualne do posesji wykonane z mieszanki mineralno-bitumicznej. Pobocze do wykonania z kruszywa łamanego. Odwodnienie jezdni będzie realizowane powierzchniowo przez zastosowanie spadków podłużnych i poprzecznych do istniejących rowów przydrożnych.
Interne Kennung: PZD1.2610.19.2023-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233290 Installation von Straßenschildern
Los: LOT-0002
Titel: Przebudowa drogi powiatowej nr 1711B na odcinku Smarklice- Ostrożany
Beschreibung: Przedmiotem opracowania jest przebudowa drogi powiatowej nr 1711B o przebiegu Drohiczyn – Ostrożany – dr. woj. nr 690 na odcinku Smarklice-Ostrożany: km 12+298-13+586 km o długości 1,228 km. Zakres opracowania obejmuje: - przebudowę drogi polegającą na wykonaniu nowej nawierzchni jezdni, zjazdów i skrzyżowań z drogami bocznymi, - odwodnienie jezdni (przebudowa przepustu pod koroną drogi, przebudowa i budowa przepustów pod zjazdami, odnowa rowów odwadniających), - wykonanie stałej organizacji ruchu wraz z urządzeniami bezpieczeństwa ruchu. Celem opracowania jest zwiększenie parametrów technicznych nawierzchni jezdni oraz poprawa bezpieczeństwa ruchu pojazdów i pieszych, która zrealizowana zostanie poprzez wykonanie: nowej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, poboczy, zjazdów indywidualnych i publicznych, odwodnienia jezdni, budowę skrzyżowań z drogami bocznymi oraz wprowadzenie stałej organizacji ruchu z urządzeniami bezpieczeństwa ruchu.
Interne Kennung: PZD1.2610.19.2023-2
Los: LOT-0003
Titel: Remont drogi powiatowej na 1729B na odcinku granica Gminy Siemiatycze– DW nr 692
Beschreibung: W ramach planowanego remontu drogi powiatowej nr 1729B na odcinku granica Gminy Siemiatycze – DW nr 692 ( w kilometrażu 2+ 565 – 9+365 km o długości 6,8 km) przewiduje się wykonanie następujących robót: - usunięcie darni z istniejących poboczy, - remont istniejących przepustów pod drogą: ø 40 cm wraz z remontem studzienek ściekowych na przepuście, 3 szt. ø 60 cm, 3 szt. ø 80 cm, ø 100 cm - wraz z naprawą umocnień wlotów i wylotów, bez zmiany rzędnych posadowienia oraz średnic rur, - remont oraz ustawienie nowych krawężników betonowych ulicznych, - remont i ustawienie obrzeży betonowych chodnikowych, - remont oraz wykonanie nowej nawierzchni chodnika oraz zjazdów z kostki brukowej betonowej, - remont podbudowy żwirowej pod wykruszonymi krawędziami istniejącej jezdni, przy użyciu kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, - remont istniejącej nawierzchni i bitumicznej poprzez wyrównanie do właściwego profilu poprzecznego mieszanką mineralno – bitumiczną i wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – bitumicznej, - remont poboczy żwirowych poprzez wyrównanie kruszywem stabilizowanym mechanicznie.
Interne Kennung: PZD1.2610.19.2023-3