2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa pralnicza na bazie pralni Wykonawcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa pralnicza na bazie pralni Wykonawcy, polegająca na praniu wodnym i chemicznym bielizny szpitalnej, obejmującej w szczególności: bieliznę pościelową (prześcieradła, poszwy, poszewki, pokrowce na materace, poduszki), odzież pacjentów, odzież roboczą i ochronną, fartuchy, ręczniki, piżamy, materace, koce, worki, końcówki mopów oraz inną bieliznę szpitalną, z pełnym wykończeniem, tj. suszeniem, krochmaleniem, maglowaniem, prasowaniem, wykonywaniem drobnych napraw krawieckich, odkażaniem – zgodnie ze szczegółowym wykazem bielizny szpitalnej stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 2. Usługa, o której mowa w ust. 1 tego Rozdziału obejmuje także transport, załadunek, rozładunek bezpośrednio do punktu odbioru i wydawania bielizny szpitalnej, o którym mowa w ust. 3 tego Rozdziału. 3. Punkt odbioru i wydawania bielizny szpitalnej, o którym mowa w ust. 3 tego Rozdziału znajduje się na terenie Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie, adres: ul. Zalesie 1, kod: 09-500, miejscowość: Gostynin. 4. Strony niniejszego zamówienia zgodnie ustalają, iż Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługi na rzecz poniżej wymienionych komórek organizacyjnych i oddziałów szpitalnych, tj.: 1) Izba Przyjęć (Pawilon nr 1); 2) Zarząd ogólny (Pawilon nr 1); 3) Oddział Rehabilitacji Psychiatrycznej – RP – (Pawilon nr 1); 4) Dział Farmacji Szpitalnej/ Apteka – (Pawilon nr 4); 5) Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej – (Pawilon nr 1); 6) Zakład Opiekuńczo Leczniczy – ZOL – (Pawilon nr 2); 7) Oddział Rehabilitacji Neurologicznej – RN – (Pawilon nr 3); 8) Oddział Psychiatryczny III – (Pawilon nr 3); 9) Oddział Psychogeriatrii – PG – (Pawilon nr 6); 10) Całodobowy Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu – COTUA – (Pawilon nr 6); 11) Oddział Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych – OLAZA – (Pawilon nr 6); 12) Pododdział Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych – (Pawilon nr 6); 13) Oddział Psychiatryczny V – (Pawilon nr 7); 14) Oddział Psychiatryczny VI – (Pawilon nr 7); 15) Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży – (Pawilon nr 4); 16) Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci – (Pawilon nr 4); 17) Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia – (Pawilon nr 4). 5. Usługa winna być świadczona zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarno – epidemiologicznymi dla procesów dezynfekcji i prania w zależności od asortymentu bielizny oraz technologią i warunkami obowiązującymi w podmiotach leczniczych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 27 kwietnia 2000 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w pralniach i farbiarniach (Dz. U. z 2000 r., Nr 40, poz. 469), ustawą z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2024 poz. 924 z późn. zm.), ustawą z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2024 r. poz. 416), oraz rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2003 r. nr 169 poz. 1650 z późn. zm.), oraz zobowiązuje się bezwzględnie przestrzegać zarządzeń i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie właściwej realizacji przedmiotu niniejszego zamówienia. 6. Szacunkowa ilość bielizny szpitalnej oddanej do prania w okresie trwania umowy, tj.: przez okres 12 miesięcy wyniesie min. 80 000 kg, z zastrzeżeniem, iż faktyczny zakres usługi, o której mowa w tym Rozdziale uzależniony będzie od potrzeb Zamawiającego, w zależności od ilości hospitalizowanych pacjentów. 7. Faktyczne ilości oddanej bielizny szpitalnej ze wskazaniem asortymentu oraz ogólnej wagi określone będą na druku zbiorczym oddanej i wydanej bielizny szpitalnej, stanowiącym załącznik nr 2 do projektu umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 530560-2025
Interne Kennung: SZP.26.7.2025.PN.MJ.PG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98315000 Bügeln, 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98315000 Bügeln, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen