672179-2025 - Ergebnis
Polen – Server – Rozbudowa środowiska serwerowego NFZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa środowiska serwerowego NFZ
BeschreibungRozbudowa środowiska serwerowego NFZ
Interne KennungNFZ01-WAG.251.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa klastra obliczeniowego opartego o model językowy LLM
BeschreibungRozbudowa klastra obliczeniowego opartego o model językowy LLM
Interne KennungCZĘŚĆ I
LosLOT-0002
TitelRozbudowa środowiska poprzez zakup 2 serwerów
BeschreibungRozbudowa środowiska poprzez zakup 2 serwerów
Interne KennungCZĘŚĆ II