See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van koffie en toebehoren, plaatsen van de bijhorende toestellen en technische service
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren, plaatsen en onderhouden van warme drankautomaten + het leveren van koffie en bijhorende verbruiksproducten voor gemeentebestuur Diepenbeek voor een periode van 4 jaar. De inschrijver dient zijn levertermijn voor de toestellen op te geven in het bestek en moet zijn toestellen gebruiksklaar aanleveren volgens deze levertermijn. Deze termijn begint te lopen na sluiting van de opdracht. Een uitbreiding van het aantal automaten tijdens de looptijd van het contract is mogelijk.
Interne Kennung: PPP019-1006/5243/2025N043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025N043_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Voor het koffietoestel C dient als vereiste optie de meerprijs voor een digitaal betaalsysteem opgegeven te worden.)