672195-2026 - Wettbewerb
Polen – Leerung von Klärgruben oder Faulbecken – Usługa wynajmu i serwisu kontenerów sanitarnych, kabin sanitarnych, umywalek przenośnych (zamówienie z podziałem na 2 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wynajmu i serwisu kontenerów sanitarnych, kabin sanitarnych, umywalek przenośnych (zamówienie z podziałem na 2 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu i serwisu kontenerów sanitarnych, kabin sanitarnych, umywalek przenośnych (zamówienie z podziałem na 2 części). 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 następujące części: 1) Część nr 1: wynajem i serwis kontenerów sanitarnych oraz serwis kontenerów Zamawiającego; 2) Część nr 2: wynajem i serwis kabin sanitarnych z umywalkami, umywalek przenośnych oraz serwis kabin Zamawiającego; 3. Wykonawca zobowiązuje się do: 1) W zakresie części nr 1: a) dostarczenia i wynajmu kontenerów sanitarnych zgodnie z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ); b) przeprowadzania serwisu (sprzątania) kontenerów sanitarnych zgodnie z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ); c) wyposażenia kontenerów w asortyment zgodny z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ); d) dostarczenia wody i odbiór fekaliów z kontenerów sanitarnych oraz kontenerów będących własnością Zamawiającego zgodnie z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ). 2) W zakresie części nr 2: a) dostarczenia i wynajmu kabin sanitarnych oraz umywalek przenośnych zgodnie z OPZ (załącznik nr 5B do SWZ); b) przeprowadzania serwisu kabin sanitarnych i umywalek przenośnych oraz kabin sanitarnych będących własnością Zamawiającego zgodnie z OPZ (załącznik 5B do SWZ); c) wyposażenia kabin sanitarnych w asortyment zgodny z OPZ (załącznik nr 5B do SWZ). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5A do SWZ lub/i załącznik nr 5B do SWZ - w zależności od części, o którą ubiegać się będzie Wykonawca. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) załącznik nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 2) załącznik nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy w zależności od części, o którą ubiegać się będzie Wykonawca (załącznik nr 4A do SWZ lub/i załącznik nr 4B do SWZ).
Interne Kennung: ZP/12/2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90460000 Leerung von Klärgruben oder Faulbecken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: wynajem i serwis kontenerów sanitarnych oraz serwis kontenerów Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu i serwisu kontenerów sanitarnych, kabin sanitarnych, umywalek przenośnych (zamówienie z podziałem na 2 części). 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 następujące części: 1) Część nr 1: wynajem i serwis kontenerów sanitarnych oraz serwis kontenerów Zamawiającego; 3. Wykonawca zobowiązuje się do: 1) W zakresie części nr 1: a) dostarczenia i wynajmu kontenerów sanitarnych zgodnie z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ); b) przeprowadzania serwisu (sprzątania) kontenerów sanitarnych zgodnie z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ); c) wyposażenia kontenerów w asortyment zgodny z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ); d) dostarczenia wody i odbiór fekaliów z kontenerów sanitarnych oraz kontenerów będących własnością Zamawiającego zgodnie z OPZ (załącznik nr 5A do SWZ). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5A do SWZ. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określa: załącznik nr 1A do SWZ – dot. części nr 1. 6. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4A do SWZ).
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 26 listopada 2027 r. złoży Wykonawcy oświadczenie o zleceniu wykonania opcji (dotyczy części nr 1). 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w załączniku nr 1A do SWZ – dot. części nr 1. 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 26 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonanie zamówienia w zakresie zamówienia podstawowego. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usług obejmujących zadania w zakresie części nr 1 i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: wynajem i serwis kabin sanitarnych z umywalkami, umywalek przenośnych oraz serwis kabin Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu i serwisu kontenerów sanitarnych, kabin sanitarnych, umywalek przenośnych (zamówienie z podziałem na 2 części). 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 następujące części: 1) Część nr 2: wynajem i serwis kabin sanitarnych z umywalkami, umywalek przenośnych oraz serwis kabin Zamawiającego; 3. Wykonawca zobowiązuje się do: 1) W zakresie części nr 2: a) dostarczenia i wynajmu kabin sanitarnych oraz umywalek przenośnych zgodnie z OPZ (załącznik nr 5B do SWZ); b) przeprowadzania serwisu kabin sanitarnych i umywalek przenośnych oraz kabin sanitarnych będących własnością Zamawiającego zgodnie z OPZ (załącznik 5B do SWZ); c) wyposażenia kabin sanitarnych w asortyment zgodny z OPZ (załącznik nr 5B do SWZ). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5B do SWZ. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określa: załącznik nr 1B do SWZ – dot. części nr 2. 6. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4B do SWZ).
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 26 listopada 2027 r. złoży Wykonawcy oświadczenie o zleceniu wykonania opcji (dotyczy części nr 2). 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w załączniku nr 1B do SWZ – dot. części nr 2. 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 26 listopada 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonanie zamówienia w zakresie zamówienia podstawowego. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usług obejmujących zadania w zakresie części nr 2 i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
672195-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi opróżniania basenów septycznych lub zbiorników septycznych – Usługa wynajmu i serwisu kontenerów sanitarnych, kabin sanitarnych, umywalek przenośnych (zamówienie z podziałem na 2 części)
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP/12/2027
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90460000 Usługi opróżniania basenów septycznych lub zbiorników septycznych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44211100 Budynki modułowe i przenośne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2