672204-2025 - Wettbewerb
Polen – Angiografie-Ausstattung – Dostawa sprzętu jednorazowego użytku do zabiegów endowaskularnych na potrzeby Pracowni Hemodynamiki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu jednorazowego użytku do zabiegów endowaskularnych na potrzeby Pracowni Hemodynamiki
BeschreibungZamawiający dzieli zamówienie na części, które nazywa pakietami. Pakiet nr 1 – Balony semi-compliant Pakiet nr 2 – Balony non-compliant Pakiet nr 3 – Stenty wieńcowe kobaltowo-chromowe pokrywane lekiem najnowszej generacji o nietypowych średnicach i do trudnych zmian Pakiet nr 4 – Szewne systemy do zamykania dostępów naczyniowych Pakiet nr 5 – Pompa aktywnie wspomagająca krążenie pobierająca bezpośrednio krew z lewej komory serca Pakiet nr 6 – Prowadnik do kolaterali Pakiet nr 7 – Prowadnik do PTCA Pakiet nr 8 – Mikrocewnik do CTO Pakiet nr 9 – Mikrocewnik do CTO Pakiet nr 10 – Mikrocewnik do CTO Pakiet nr 11 – Pakiet oprogramowania do analizy rezerwy wieńcowej na podstawie koronarografii Pakiet nr 12 – Urządzenie do zamykania miejsc dostępu na tętnicy udowej Pakiet nr 13 – Cewnik diagnostyczny do koronarografii Pakiet nr 14 – Cewnik balonowy pokryty lekiem (paklitaxel) Pakiet nr 15 – Cewnik balonowy niepodatny Pakiet nr 16 – Przedłużacz prowadzący Pakiet nr 17 – Cewnik balonowy pokryty lekiem (paklitaxel) Pakiet nr 18 – Cewnik balonowy uwalniający substancję antyproliferacyjną – Syrolimus Pakiet nr 19 – Cewnik nacinający do naczyń wieńcowych Pakiet nr 20 – Bioadapter wieńcowy kobaltowo- chromowy Pakiet nr 21 – System do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 – Balony semi-compliant
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu do zabiegów endowaskularnych dla Pracowni Hemodynamiki. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ)
Interne KennungPakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 – Balony non-compliant
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 – Stenty wieńcowe kobaltowo-chromowe pokrywane lekiem najnowszej generacji o nietypowych średnicach i do trudnych zmian
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 – Szewne systemy do zamykania dostępów naczyniowych
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 – Pompa aktywnie wspomagająca krążenie pobierająca bezpośrednio krew z lewej komory serca
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 – Prowadnik do kolaterali
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 – Prowadnik do PTCA
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 – Mikrocewnik do CTO
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 – Mikrocewnik do CTO
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 – Mikrocewnik do CTO
Interne KennungPakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11 – Pakiet oprogramowania do analizy rezerwy wieńcowej na podstawie koronarografii
Interne KennungPakiet nr 11
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12 – Urządzenie do zamykania miejsc dostępu na tętnicy udowej
Interne KennungPakiet nr 12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13 – Cewnik diagnostyczny do koronarografii
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14 – Cewnik balonowy pokryty lekiem (paklitaxel)
Interne KennungPakiet nr 14
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 – Cewnik balonowy niepodatny
Interne KennungPakiet nr 15
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16 – Przedłużacz prowadzący
Interne KennungPakiet nr 16
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17 – Cewnik balonowy pokryty lekiem (paklitaxel)
Interne KennungPakiet nr 17
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18 – Cewnik balonowy uwalniający substancję antyproliferacyjną – Syrolimus
Interne KennungPakiet nr 18
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19 – Cewnik nacinający do naczyń wieńcowych
Interne KennungPakiet nr 19
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20 – Bioadapter wieńcowy kobaltowo- chromowy
Interne KennungPakiet nr 20
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21 – System do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
Interne KennungPakiet nr 21