See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: [DNPS.424.56.2025] Konkurs ofert - kompleksowe udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Gastroenterologicznej i Transplantologii oraz Poradniach Chirurgicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest kompleksowe udzielanie przez Przyjmującego Zamówienie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Gastroenterologicznej i Transplantologii oraz Poradniach Chirurgicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Interne Kennung: DNPS.424.56.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNPS.424.56.2025
Beschreibung: [DNPS.424.56.2025] Konkurs ofert - kompleksowe udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Gastroenterologicznej i Transplantologii oraz Poradniach Chirurgicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal