See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leica Thunder Imager Cell Spinning Disk
Beschreibung: De THUNDER Imager maakt real-time beeldvorming met hoge resolutie van dikke en dynamische biologische stalen mogelijk door een combinatie van geavanceerde hardware en proprietaire software. Het systeem integreert high speed spinning disk confocale microscopie met Leica’s exclusieve Computational Clearing-technologie, die out-of-focus licht buiten het brandvlak verwijdert in één enkele opname, zonder in te boeten op beeldsnelheid
Interne Kennung: UL_2025_GF_001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: UL_2025_GF_001 - 1
Beschreibung: De THUNDER Imager maakt real-time beeldvorming met hoge resolutie van dikke en dynamische biologische stalen mogelijk door een combinatie van geavanceerde hardware en proprietaire software. Het systeem integreert highspeed spinning disk confocale microscopie met Leica’s exclusieve Computational Clearing-technologie, die out-of-focus licht buiten het brandvlak verwijdert in één enkele opname, zonder in te boeten op beeldsnelheid
Interne Kennung: 1