See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego na potrzeby projektu Digiwind oraz Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest dostawa urządzeń objętych poszczególnymi częściami zamówienia, zgodnie z wymaganiami SWZ i wzoru umowy. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, bez wcześniejszej eksploatacji, sprawny technicznie, wolny od wad prawnych i fizycznych, będzie zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części. Zamówienie będzie współfinansowane w ramach projektu numer 101122836 pn. Digital Masters of Wind and Energy Systems (Project acronym: DigiWind) ze środków European Health and Digital Executive Agency (DigiWind — DIGITAL-2022-SKILLS-03).
Vorherige Bekanntmachung: 391317-2025
Interne Kennung: ZP/111/005/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestawy komputerów stacjonarnych
Beschreibung: Zakres części obejmuje dostawę 21 zespołów komputerowych (3+18) wraz z monitorami, spełniających wymagania określone w załączniku nr 4a do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: System wizyjny
Beschreibung: Zakres części 2 obejmuje dostawę miksera wideo, głośnika bezprzewodowego, kamery wraz ze statywem i kartą pamięci, oraz systemu wideokonferencyjnego, spełniających wymagania określone w załączniku nr 4b do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32351300 Audiogerätezubehör, 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 32342400 Akustische Geräte, 32333200 Camcorder
Los: LOT-0003
Titel: mikrofony
Beschreibung: Zakres części 3 obejmuje dostawę 5 kompletów mikrofonów wraz z akcesoriami, spełniających wymagania określone w załączniku nr 4c do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 32341000 Mikrofone
Los: LOT-0004
Titel: urządzenia przenośne
Beschreibung: Zakres części 4 obejmuje dostawę 1 komputera przenośnego, 5 zestawów VR oraz 1 zestawu streamingowego, spełniających wymagania określone w załączniku nr 4d do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz