2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z terenu Gminy Gomunice w okresie od 01.03.2026 r. do 29.02.2028 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych oraz zbieranych w sposób selektywny od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, zgodnie z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gomunice.
Interne Kennung: ISZ.271.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych oraz zbieranych w sposób selektywny od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, zgodnie z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gomunice. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odbierać i zagospodarować następujące rodzaje odpadów: 1) bezpośrednio od właścicieli nieruchomości: a) niesegregowane (zmieszane ) odpady komunalne – pozostałości po segregacji, b) papier c) metale d) tworzywa sztuczne e) opakowania wielomateriałowe f) szkło g) bioodpady h) popiół i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, 2) przez Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK): a) papier b) metale c) tworzywa sztuczne d) opakowania wielomateriałowe e) szkło f) bioodpady g) odpady niebezpieczne h) przeterminowane leki i chemikalia i) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych, powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki j) zużyte baterie i akumulatory, k) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, l) zużyte opony, m) meble i inne odpady wielkogabarytowe, n) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, o) odpady tekstyliów i odzieży, p) przeterminowane leki, Wykaz punktów selektywnej zbiórki: a) Urząd Gminy – Słostowice 1A, 97-545 Gomunice (Oczyszczalnia Ścieków) – punkt zbierania zużytych baterii i akumulatorów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon, mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, chemikalia, szkła, papieru, tektury, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych i metali, odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych, odpadów niebezpiecznych, odpady tekstyliów i odzieży, odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek oraz bioodpady, b) Gminny Ośrodek Zdrowia w Gomunicach, ul. Armii Krajowej 30, 97-545 Gomunice – punkt zbierania przeterminowanych leków, c) Urząd Gminy w Gomunicach, ul. Armii Krajowej 30, 97-545 Gomunice – punkt zbierania zużytych baterii, d) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gomunicach, ul. Słowackiego 12, 97-545 Gomunice – punkt zbierania zużytych baterii, e) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrzanowicach, ul. Włodzimierza Łuckiego 16, 97-545 Gomunice – punkt zbierania zużytych baterii. Szczegółowy opis zamówienia jest zawarty w SWZ.