See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych; Kawa, herbata, smalec, pierogi, woda mineralna 0,3l, woda źródlana 18,9l - 19l oraz dzierżawa ekspresu do kawy i dystrybutorów dozujących wodę”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych, wody mineralnej 0,3l”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 niepodzielnych części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia.
Interne Kennung: NLZ.2023.271.33
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr: 5 Dania gotowe- pierogi
Beschreibung: Część nr: 5 Dania gotowe- pierogi
Interne Kennung: Część nr: 5