2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky pracovních oděvů 2025 II. - zateplené oděvy pro zdravotníky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky pracovních oděvů dle specifikace uvedené v příloze č. 2 - Příloha krycího listu, kde je také stanoveno orientační množství dodání za předmět plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat či překročit uvedené předpokládané množství.
Interne Kennung: VZ0229924
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001